KRJ-kilpailut 20.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
2. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
3. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
4. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
5. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
6. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
7. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
8. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
9. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
10. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
11. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
13. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
14. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
15. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
16. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
17. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
18. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
19. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
21. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
22. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
23. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
24. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
25. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
26. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
27. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
29. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
30. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
31. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
32. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
33. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
34. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
35. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
36. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
37. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
38. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
39. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
40. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
41. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
42. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
43. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
44. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
45. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
46. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
47. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
48. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
49. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
50. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
2. helppo A

1. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
2. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
3. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
5. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
6. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
7. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
9. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
10. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
11. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
12. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
13. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
14. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
15. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
16. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
17. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
18. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
19. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
20. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
21. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
22. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
23. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
24. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
25. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
26. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
27. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
28. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
29. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
30. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
31. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
32. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
33. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
34. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
35. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
36. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
37. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
38. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
39. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
40. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
41. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
42. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
43. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
44. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
45. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
46. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
47. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
48. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
49. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
50. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK