KRJ-kilpailut 19.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
2. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
3. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
4. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
5. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
6. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
7. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
8. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
9. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
10. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
11. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
12. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
13. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
14. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
15. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
16. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
17. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
18. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
19. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
20. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
21. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
23. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
24. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
26. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
28. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
29. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
31. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
32. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
33. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
35. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
36. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
37. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
38. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
39. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
40. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
41. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
42. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
43. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
44. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
45. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
46. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
47. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
48. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
49. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
50. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
2. helppo A

1. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
2. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
3. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
4. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
5. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
6. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
7. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
8. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
9. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
10. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
11. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
12. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
13. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
14. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
15. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
16. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
17. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
18. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
19. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
20. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
21. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
22. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
23. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
25. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
26. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
28. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
30. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
31. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
32. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
33. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
34. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
35. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
36. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
37. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
38. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
39. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
40. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
41. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
42. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
43. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
44. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
45. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
46. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
47. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
48. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
49. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
50. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK