KRJ-kilpailut 16.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
3. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
4. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
5. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
6. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
8. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
9. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
10. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
12. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
13. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
14. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
15. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
17. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
18. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
19. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
20. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
21. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
22. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
23. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
24. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
25. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
26. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
27. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
28. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
29. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
30. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
31. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
32. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
33. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
34. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
35. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
36. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
37. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
38. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
39. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
40. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
41. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
42. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
43. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
44. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
45. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
46. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
47. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
48. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
49. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
50. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
2. helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
2. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
3. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
4. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
5. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
6. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
7. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
8. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
9. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
10. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
11. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
12. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
14. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
15. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
17. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
18. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
19. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
20. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
21. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
22. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
23. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
24. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
25. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
26. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
27. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
28. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
29. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
30. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
31. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
32. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
33. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
34. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
35. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
36. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
37. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
38. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
39. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
40. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
41. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
42. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
43. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
44. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
45. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
46. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
47. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
48. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
49. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
50. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK