KRJ-kilpailut 15.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
2. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
3. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
4. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
5. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
6. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
7. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
8. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
9. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
10. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
11. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
12. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
13. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
14. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
15. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
17. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
18. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
19. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
20. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
21. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
22. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
24. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
25. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
26. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
27. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
28. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
29. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
31. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
33. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
34. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
35. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
36. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
37. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
38. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
39. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
40. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
41. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
42. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
43. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
44. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
45. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
46. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
47. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
48. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
49. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
50. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
2. helppo A

1. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
2. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
3. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
4. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
5. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
6. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
7. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
8. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
9. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
10. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
11. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
12. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
13. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
14. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
15. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
17. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
18. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
19. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
20. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
21. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
22. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
23. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
24. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
25. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
26. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
27. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
28. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
30. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
31. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
32. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
33. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
34. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
35. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
36. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
37. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
38. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
39. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
41. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
42. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
43. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
44. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
45. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
46. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
47. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
48. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
49. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
50. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK