KRJ-kilpailut 14.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
2. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
3. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
4. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
5. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
6. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
7. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
8. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
9. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
10. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
11. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
12. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
13. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
14. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
15. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
16. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
17. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
18. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
19. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
20. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
21. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
22. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
23. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
24. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
25. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
26. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
27. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
29. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
30. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
31. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
32. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
33. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
34. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
35. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
36. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
37. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
38. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
39. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
40. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
41. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
42. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
43. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
44. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
45. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
46. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
47. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
48. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
49. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
50. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
2. helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
2. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
3. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
4. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
5. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
6. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
7. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
8. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
9. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
10. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
11. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
12. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
13. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
14. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
15. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
16. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
17. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
18. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
19. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
20. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
21. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
22. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
23. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
24. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
25. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
26. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
27. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
28. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
29. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
31. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
32. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
33. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
34. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
35. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
36. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
37. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
39. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
40. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
41. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
42. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
43. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
44. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
45. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
46. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
47. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
48. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
49. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
50. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK