KRJ-kilpailut 13.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
2. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
3. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
4. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
5. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
6. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
7. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
8. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
9. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
10. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
11. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
12. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
13. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
14. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
15. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
16. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
17. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
20. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
21. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
22. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
23. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
24. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
25. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
26. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
27. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
28. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
29. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
30. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
31. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
32. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
33. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
34. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
35. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
36. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
37. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
38. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
39. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
40. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
41. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
42. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
43. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
44. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
45. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
46. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
47. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
48. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
49. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
50. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
2. helppo A

1. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
2. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
3. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
4. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
5. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
6. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
7. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
8. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
9. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
10. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
11. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
12. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
13. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
14. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
15. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
16. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
17. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
18. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
19. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
20. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
21. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
23. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
24. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
25. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
26. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
28. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
29. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
30. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
32. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
33. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
34. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
35. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
36. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
37. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
38. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
39. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
40. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
41. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
42. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
43. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
44. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
45. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
46. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
47. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
48. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
49. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
50. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK