KRJ-kilpailut 11.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
2. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
3. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
4. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
5. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
6. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
7. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
8. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
9. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
10. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
11. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
12. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
13. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
14. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
15. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
18. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
19. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
20. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
21. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
23. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
24. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
25. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
26. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
27. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
29. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
31. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
32. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
33. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
34. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
35. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
36. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
37. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
38. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
39. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
40. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
41. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
42. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
43. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
44. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
45. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
46. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
47. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
48. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
49. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
50. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
2. helppo A

1. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
2. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
3. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
4. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
5. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
6. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
7. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
9. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
10. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
11. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
12. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
13. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
14. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
15. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
16. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
17. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
18. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
19. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
20. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
21. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
22. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
23. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
24. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
25. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
26. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
28. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
29. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
30. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
32. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
33. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
34. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
35. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
36. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
37. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
38. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
39. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
40. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
41. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
42. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
43. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
44. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
45. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
46. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
47. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
48. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
49. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
50. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK