KRJ-kilpailut 10.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
2. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
3. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
4. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
5. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
7. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
8. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
9. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
10. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
11. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
12. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
13. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
15. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
16. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
17. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
20. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
21. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
22. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
23. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
24. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
25. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
26. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
27. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
28. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
29. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
30. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
31. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
32. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
33. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
34. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
35. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
36. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
37. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
38. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
40. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
41. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
42. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
43. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
44. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
45. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
46. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
47. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
48. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
49. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
50. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
2. helppo A

1. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
2. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
4. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
5. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
6. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
7. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
9. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
10. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
11. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
12. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
13. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
14. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
15. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
16. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
17. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
18. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
19. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
20. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
21. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
22. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
23. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
24. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
25. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
26. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
27. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
29. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
30. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
31. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
32. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
33. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
34. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
35. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
36. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
37. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
38. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
39. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
40. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
41. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
42. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
43. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
44. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
45. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
46. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
47. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
48. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
49. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
50. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK