KRJ-kilpailut 09.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
2. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
3. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
4. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
5. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
6. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
7. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
8. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
9. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
10. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
11. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
12. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
15. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
17. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
18. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
19. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
20. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
21. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
22. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
23. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
24. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
26. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
27. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
28. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
30. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
31. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
32. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
33. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
34. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
35. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
36. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
37. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
38. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
39. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
40. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
41. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
42. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
43. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
44. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
45. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
46. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
47. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
48. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
49. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
50. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
2. helppo A

1. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
3. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
4. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
5. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
6. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
7. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
8. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
9. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
10. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
11. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
12. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
13. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
14. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
15. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
16. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
17. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
18. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
19. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
20. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
21. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
22. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
25. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
26. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
27. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
28. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
29. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
30. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
31. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
32. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
33. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
34. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
35. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
36. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
37. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
38. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
39. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
40. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
41. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
42. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
43. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
44. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
45. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
46. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
47. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
48. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
49. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
50. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK