KRJ-kilpailut 08.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
2. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
3. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
4. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
5. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
6. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
7. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
8. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
9. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
10. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
11. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
12. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
13. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
14. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
15. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
16. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
17. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
18. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
19. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
20. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
21. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
22. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
23. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
24. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
25. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
26. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
28. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
29. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
30. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
31. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
32. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
33. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
34. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
35. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
36. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
37. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
38. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
39. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
41. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
42. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
43. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
44. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
45. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
46. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
47. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
48. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
49. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
50. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
2. helppo A

1. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
2. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
3. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
4. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
5. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
6. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
7. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
8. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
9. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
10. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
11. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
12. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
14. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
15. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
16. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
17. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
18. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
20. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
21. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
22. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
23. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
24. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
25. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
26. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
27. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
28. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
29. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
30. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
31. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
32. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
33. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
34. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
35. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
36. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
37. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
38. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
39. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
40. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
41. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
42. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
43. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
44. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
45. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
46. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
47. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
48. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
49. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
50. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK