KRJ-kilpailut 06.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
3. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
4. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
5. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
6. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
7. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
8. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
9. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
10. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
11. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
12. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
14. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
15. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
17. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
18. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
19. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
20. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
21. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
22. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
23. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
24. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
25. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
26. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
27. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
28. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
29. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
30. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
31. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
32. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
33. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
34. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
35. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
36. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
37. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
38. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
39. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
40. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
41. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
42. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
43. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
44. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
45. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
46. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
47. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
48. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
49. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
50. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
2. helppo A

1. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
2. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
3. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
4. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
5. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
6. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
7. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
8. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
9. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
10. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
11. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
12. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
13. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
14. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
15. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
17. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
18. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
19. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
20. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
21. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
22. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
23. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
25. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
26. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
27. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
28. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
29. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
30. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
31. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
32. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
33. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
34. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
35. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
36. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
37. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
39. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
40. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
41. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
42. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
43. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
44. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
45. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
46. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
47. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
48. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
49. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
50. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK