KRJ-kilpailut 05.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
2. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
3. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
4. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
5. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
6. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
7. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
8. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
9. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
10. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
11. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
12. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
13. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
14. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
15. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
16. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
17. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
18. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
19. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
20. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
21. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
22. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
23. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
24. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
25. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
27. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
28. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
29. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
30. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
31. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
32. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
33. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
34. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
35. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
36. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
37. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
38. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
39. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
40. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
41. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
42. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
43. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
44. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
45. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
46. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
47. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
48. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
49. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
50. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
2. helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
3. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
4. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
5. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
6. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
7. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
10. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
11. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
12. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
13. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
14. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
15. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
16. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
17. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
18. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
19. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
20. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
21. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
22. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
23. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
25. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
26. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
27. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
29. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
30. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
31. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
32. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
33. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
34. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
35. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
36. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
37. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
38. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
39. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
40. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
41. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
42. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
43. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
44. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
45. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
46. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
47. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
48. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
49. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
50. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK