KRJ-kilpailut 04.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
2. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
3. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
4. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
5. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
7. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
8. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
9. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
10. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
11. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
12. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
13. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
14. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
16. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
17. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
18. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
19. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
20. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
21. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
22. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
23. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
24. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
25. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
26. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
27. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
28. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
30. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
32. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
33. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
34. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
35. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
36. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
37. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
38. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
39. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
40. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
41. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
42. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
43. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
44. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
45. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
46. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
47. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
48. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
49. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
50. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
2. helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
2. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
3. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
4. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
5. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
6. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
7. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
8. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
9. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
10. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
11. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
12. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
14. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
15. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
16. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
17. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
18. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
19. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
20. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
21. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
22. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
23. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
24. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
25. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
26. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
28. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
29. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
30. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
31. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
32. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
33. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
34. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
35. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
36. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
37. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
38. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
39. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
40. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
41. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
42. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
43. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
44. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
45. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
46. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
47. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
48. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
49. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
50. Uppe (VRL-11253) - Haltimo



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK