KRJ-kilpailut 03.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
2. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
4. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
5. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
6. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
7. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
8. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
9. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
10. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
12. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
13. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
14. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
15. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
16. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
17. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
18. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
19. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
20. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
21. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
22. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
23. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
24. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
25. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
26. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
27. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
28. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
29. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
30. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
32. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
33. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
34. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
35. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
36. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
37. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
38. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
39. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
40. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
41. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
42. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
43. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
44. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
45. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
46. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
47. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
48. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
49. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
50. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
2. helppo A

1. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
2. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
3. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
4. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
5. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
6. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
7. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
8. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
9. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
11. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
12. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
13. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
14. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
15. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
16. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
17. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
18. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
19. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
20. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
21. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
22. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
23. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
24. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
25. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
26. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
27. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
28. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
29. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
30. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
31. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
32. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
33. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
34. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
35. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
36. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
37. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
38. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
39. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
41. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
42. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
43. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
44. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
45. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
46. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
47. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
48. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
49. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
50. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK