KRJ-kilpailut 02.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
2. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
3. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
4. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
5. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
6. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
7. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
8. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
9. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
10. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
11. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
12. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
13. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
14. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
16. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
17. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
18. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
19. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
20. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
21. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
22. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
23. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
24. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
27. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
28. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
29. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
30. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
31. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
32. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
33. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
34. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
35. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
36. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
37. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
38. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
39. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
40. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
41. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
42. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
43. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
44. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
45. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
46. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
47. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
48. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
49. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
50. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
2. helppo A

1. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
2. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
3. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
4. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
5. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
6. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
7. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
8. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
9. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
10. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
11. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
12. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
13. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
14. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
16. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
17. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
18. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
19. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
20. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
21. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
22. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
23. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
24. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
26. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
27. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
28. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
29. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
30. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
32. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
33. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
34. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
35. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
36. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
37. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
38. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
39. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
40. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
41. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
42. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
43. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
44. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
45. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
46. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
47. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
48. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
49. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
50. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK