KRJ-kilpailut 01.09.2018

Kilpailupaikka Villahaka Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 41-60.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ41-60:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A

1. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
2. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
3. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
4. Nikki (VRL-14085) - Helmilintu VH16-018-2585
5. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
6. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
8. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kaamos
9. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
10. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
11. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
12. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
13. Pierre (VRL-10531) - Ponipalleron Huttunen
14. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
16. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
17. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
18. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
19. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
20. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
21. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
22. leah (VRL-11523) - Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
23. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
24. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
25. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
26. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
27. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka
28. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
29. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
30. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
31. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lamelli
33. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
34. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
35. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
36. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
37. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina
38. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
39. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
40. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Raita VH17-018-1460
41. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
42. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
43. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
44. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
45. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
46. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
47. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
48. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
49. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
50. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
2. helppo A

1. Cherry (VRL-12299) - Hanttimies
2. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
3. JP (VRL-01948) - Springmill's Moira
4. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
5. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415
6. Pierre (VRL-10531) - Ydrciska Alvina
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi
8. sarqquu (VRL-04374) - Llygedyn Derwen VH18-026-0034
9. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
10. leah (VRL-11523) - Moorgate Thor VH18-026-0009
11. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079
12. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
14. Suvi (VRL-01248) - Carentoir's Jersey VH15-028-0020
15. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
16. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
18. Nikki (VRL-14085) - Hukanhelmen Sudenkallonkerääjä VH18-018-1626
19. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Toivo
21. JP (VRL-01948) - Hopewood Morning Mist
22. Cherry (VRL-12299) - Rohkea-Vekara
23. leah (VRL-11523) - Moorgate Rhosyn Aur VH18-026-0027
24. Ireth (VRL-03777) - Namys Batida
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caprice
26. leah (VRL-11523) - Kahmon Haamusota VH18-018-0993
27. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Tuhluri VH15-018-2211
28. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto
29. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258
30. Pierre (VRL-10531) - Villahaan Helmitinami
31. leah (VRL-11523) - Lockheed Electra VH18-023-0037
32. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen
33. Ireth (VRL-03777) - Viudo Nadal VH14-080-0015
34. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
35. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti
36. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
37. Uppe (VRL-11253) - Haltimo
38. sarqquu (VRL-04374) - Lakean Pikku-Likka VH15-018-2067
39. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Cashew VH15-028-0019
40. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
41. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Smokey Lad
42. leah (VRL-11523) - Hopewood Ruby Rain VH18-035-0115
43. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia
44. Lissu T. (VRL-12701) - Lemmonliekki
45. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Azara VH15-028-0118
46. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Emily VH15-028-0023
47. Ireth (VRL-03777) - Gamla Reina VH14-080-0016
48. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
49. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Hohtava VH16-018-2004
50. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK