KRJ-kilpailut 03.07.2018

Kilpailupaikka Villahaka / Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.06.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa
- Enintään 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 21-40.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ21-40:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo B

1. Nilla (VRL-14685) - Villiviini
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
3. Kida (VRL-08368) - Cedion Moira
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku
5. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
6. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
7. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
8. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
9. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti
10. Melina (VRL-11408) - Runon Smaragdi VH18-018-0754
11. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
12. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
13. Nilla (VRL-14685) - Hattarahalla
14. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
15. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103
16. JP (VRL-01948) - Hollymoss Calvin
17. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
18. Uppe (VRL-11253) - Pirunkorven Arvokas
19. Kida (VRL-08368) - Pencalow Holly VH18-022-0046
20. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Hillosokeri
21. JP (VRL-01948) - Huovilan Dream Cream
22. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937
23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga
24. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
25. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
26. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Aamuhämärä
27. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Rekyyli
28. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
29. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117
30. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
31. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
32. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016
33. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
34. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015
35. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014
36. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
37. Penelopeia (VRL-10625) - Levoton Lumikki
38. JP (VRL-01948) - Huovilan Oliver
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
40. Nilla (VRL-14685) - Hopeaharha
2. helppo B

1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku
2. Uppe (VRL-11253) - Pirunkorven Arvokas
3. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
4. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Rekyyli
5. Nilla (VRL-14685) - Villiviini
6. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
7. Penelopeia (VRL-10625) - Levoton Lumikki
8. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103
9. JP (VRL-01948) - Huovilan Si Jolie
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
11. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
12. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti
13. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
14. JP (VRL-01948) - Huovilan Pandora
15. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015
16. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
17. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014
18. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
19. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016
20. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
21. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
22. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
23. Melina (VRL-11408) - Runon Smaragdi VH18-018-0754
24. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
25. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
26. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
27. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117
28. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
29. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly
30. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
31. Kida (VRL-08368) - Cedion Moira
32. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Aamuhämärä
33. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga
34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
35. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937
36. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Larissa
37. Nilla (VRL-14685) – Hopeaharha
38. Nilla (VRL-14685) - Hattarahalla
39. Kida (VRL-08368) - Pencalow Holly VH18-022-0046
40. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Hillosokeri



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK