KRJ-kilpailut 02.07.2018

Kilpailupaikka Villahaka / Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.06.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa
- Enintään 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 21-40.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ21-40:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo B

1. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
2. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
3. Nilla (VRL-14685) - Hopeaharha
4. JP (VRL-01948) - Hollymoss Calvin
5. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
6. Nilla (VRL-14685) - Hattarahalla
7. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti
8. JP (VRL-01948) - Huovilan Dream Cream
9. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
10. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Aamuhämärä
11. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
12. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117
13. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014
14. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
15. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
16. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
17. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
18. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
19. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
20. JP (VRL-01948) - Huovilan Oliver
21. Kida (VRL-08368) - Cedion Moira
22. Penelopeia (VRL-10625) - Levoton Lumikki
23. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016
24. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku
26. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
27. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937
28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
30. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Rekyyli
31. Melina (VRL-11408) - Runon Smaragdi VH18-018-0754
32. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
33. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
34. Nilla (VRL-14685) - Villiviini
35. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
36. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Hillosokeri
37. Uppe (VRL-11253) - Pirunkorven Arvokas
38. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103
39. Kida (VRL-08368) - Pencalow Holly VH18-022-0046
40. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
2. helppo B

1. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Aamuhämärä
2. Melina (VRL-11408) - Runon Smaragdi VH18-018-0754
3. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
4. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
5. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
7. Penelopeia (VRL-10625) - Levoton Lumikki
8. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti
9. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937
10. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
11. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Pandora
13. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Hillosokeri
14. Uppe (VRL-11253) - Pirunkorven Arvokas
15. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
16. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
17. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
18. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
19. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
20. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Rekyyli
21. JP (VRL-01948) - Huovilan Si Jolie
22. Nilla (VRL-14685) – Hopeaharha
23. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Larissa
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga
25. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014
26. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
27. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103
28. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
29. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
30. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016
31. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
32. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
33. Kida (VRL-08368) - Cedion Moira
34. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
35. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117
36. Nilla (VRL-14685) - Villiviini
37. Nilla (VRL-14685) - Hattarahalla
38. Kida (VRL-08368) - Pencalow Holly VH18-022-0046
39. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK