KRJ-kilpailut 29.06.2018

Kilpailupaikka Villahaka / Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.06.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa
- Enintään 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 21-40.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ21-40:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Tulokset

1. helppo B

1. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku
3. Uppe (VRL-11253) - Pirunkorven Arvokas
4. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117
5. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
6. JP (VRL-01948) - Hollymoss Calvin
7. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
8. Melina (VRL-11408) - Runon Smaragdi VH18-018-0754
9. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015
10. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
12. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
13. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
14. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
15. Nilla (VRL-14685) - Hopeaharha
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga
17. Nilla (VRL-14685) - Hattarahalla
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
19. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti
20. Nilla (VRL-14685) - Villiviini
21. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
22. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
23. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
24. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Dream Cream
26. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Hillosokeri
27. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
28. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
29. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937
30. Kida (VRL-08368) - Pencalow Holly VH18-022-0046
31. JP (VRL-01948) - Huovilan Oliver
32. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
33. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
34. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016
35. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Aamuhämärä
36. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Rekyyli
37. Penelopeia (VRL-10625) - Levoton Lumikki
38. Kida (VRL-08368) - Cedion Moira
39. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
40. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103
2. helppo B

1. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117
2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga
3. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
4. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
5. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly
6. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
7. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
8. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
9. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
12. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
13. Kida (VRL-08368) - Pencalow Holly VH18-022-0046
14. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Aamuhämärä
15. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014
16. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
17. Penelopeia (VRL-10625) - Levoton Lumikki
18. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
19. JP (VRL-01948) - Huovilan Pandora
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
21. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Hillosokeri
22. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015
23. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
24. Nilla (VRL-14685) – Hopeaharha
25. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
26. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016
27. Kida (VRL-08368) - Cedion Moira
28. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
29. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti
30. Nilla (VRL-14685) - Hattarahalla
31. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Larissa
32. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937
33. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
34. Melina (VRL-11408) - Runon Smaragdi VH18-018-0754
35. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
36. JP (VRL-01948) - Huovilan Si Jolie
37. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
38. Nilla (VRL-14685) - Villiviini
39. Uppe (VRL-11253) - Pirunkorven Arvokas
40. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Rekyyli



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK