KRJ-kilpailut 26.06.2018

Kilpailupaikka Villahaka / Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.06.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa
- Enintään 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 21-40.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ21-40:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Tulokset

1. helppo B

1. JP (VRL-01948) - Huovilan Dream Cream
2. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga
4. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
5. Nilla (VRL-14685) - Hopeaharha
6. Melina (VRL-11408) - Runon Smaragdi VH18-018-0754
7. Penelopeia (VRL-10625) - Levoton Lumikki
8. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117
9. Uppe (VRL-11253) - Pirunkorven Arvokas
10. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103
11. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937
12. Nilla (VRL-14685) - Hattarahalla
13. JP (VRL-01948) - Hollymoss Calvin
14. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
15. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015
16. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
18. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
19. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014
20. JP (VRL-01948) - Huovilan Oliver
21. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
22. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
23. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016
24. Kida (VRL-08368) - Cedion Moira
25. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
26. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti
27. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
28. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
29. Kida (VRL-08368) - Pencalow Holly VH18-022-0046
30. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
31. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
32. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
34. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Rekyyli
35. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
36. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Hillosokeri
37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku
38. Nilla (VRL-14685) - Villiviini
39. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Aamuhämärä
40. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
2. helppo B

1. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
2. Nilla (VRL-14685) – Hopeaharha
3. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
4. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
5. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly
6. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku
8. Uppe (VRL-11253) - Pirunkorven Arvokas
9. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
11. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015
12. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
14. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103
15. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
16. Penelopeia (VRL-10625) - Levoton Lumikki
17. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
18. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Larissa
19. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Aamuhämärä
20. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
21. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
22. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937
23. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Hillosokeri
24. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Si Jolie
26. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
27. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Rekyyli
28. Kida (VRL-08368) - Cedion Moira
29. Nilla (VRL-14685) - Villiviini
30. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
31. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
32. Kida (VRL-08368) - Pencalow Holly VH18-022-0046
33. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117
34. Nilla (VRL-14685) - Hattarahalla
35. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti
36. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga
37. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
38. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
39. Melina (VRL-11408) - Runon Smaragdi VH18-018-0754
40. JP (VRL-01948) - Huovilan Pandora



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK