KRJ-kilpailut 22.06.2018

Kilpailupaikka Villahaka / Vastuuhenkilö Uppe (VRL-11253), sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.06.2018

Kisainfo

- Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa
- Enintään 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen (kaikkiin kutsuihin 21-40.php)

Osallistumiset sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ21-40:
Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Tulokset

1. helppo B

1. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Aamuhämärä
2. Nilla (VRL-14685) - Hopeaharha
3. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
4. Nilla (VRL-14685) - Villiviini
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
7. Uppe (VRL-11253) - Pirunkorven Arvokas
8. Nilla (VRL-14685) - Hattarahalla
9. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
10. Kida (VRL-08368) - Pencalow Holly VH18-022-0046
11. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103
12. Penelopeia (VRL-10625) - Levoton Lumikki
13. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
14. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Hillosokeri
15. JP (VRL-01948) - Huovilan Dream Cream
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku
18. Melina (VRL-11408) - Runon Smaragdi VH18-018-0754
19. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
20. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015
21. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117
22. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Rekyyli
23. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
24. Kida (VRL-08368) - Cedion Moira
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Oliver
26. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti
27. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
28. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
29. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
30. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014
31. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
32. JP (VRL-01948) - Hollymoss Calvin
33. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
34. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
35. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
36. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016
37. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
38. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
39. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937
40. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
2. helppo B

1. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103
2. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
3. Nilla (VRL-14685) - Villiviini
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku
5. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
6. Kida (VRL-08368) - Cedion Moira
7. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure
8. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
9. Sorel (VRL-00884) - Cherrypond Cuddled Me Pink VH17-025-0074
10. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938
11. Kida (VRL-08368) - Pencalow Holly VH18-022-0046
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga
13. Nilla (VRL-14685) - Hattarahalla
14. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Larissa
15. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Rekyyli
16. Penelopeia (VRL-10625) - Levoton Lumikki
17. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037
18. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937
19. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Hillosokeri
20. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
21. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina
22. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly
23. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
24. Nilla (VRL-14685) – Hopeaharha
25. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
26. Penelopeia (VRL-10625) - Hupilan Aamuhämärä
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Pinella
28. Melina (VRL-11408) - Runon Smaragdi VH18-018-0754
29. JP (VRL-01948) - Huovilan Pandora
30. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
31. Sorel (VRL-00884) - Lleinau Gwenllian VH18-026-0014
32. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
33. JP (VRL-01948) - Huovilan Si Jolie
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
35. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
36. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti
37. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117
38. Sorel (VRL-00884) - Rhowen Telynegwr VH18-026-0015
39. Sorel (VRL-00884) - Rhian Cwmcoed VH18-026-0016
40. Uppe (VRL-11253) - Pirunkorven Arvokas



VILLAHAKA ON VIRTUAALITALLI / ULKOASUN TAUSTAKUVA © AK