KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 25.06.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 16.05.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 21.-40.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Osallistujat

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
3. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
4. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
6. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
7. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
8. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
11. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
12. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
13. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
14. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
16. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
18. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
19. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
21. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
22. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
24. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
25. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
26. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
28. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
30. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
31. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel


2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
2. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
3. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
4. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
6. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
7. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
8. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
10. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
11. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
12. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
15. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
17. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
18. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
21. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
22. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
24. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
26. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
29. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
30. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
31. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055