KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 22.06.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 16.05.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 21.-40.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Osallistujat

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
4. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
7. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
8. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
10. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
12. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
13. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
14. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
15. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
16. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
17. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
18. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
21. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
22. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
23. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
24. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
25. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
27. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
28. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
29. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
30. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
31. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer


2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
2. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
3. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
4. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
5. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
6. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
7. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
9. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
12. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
13. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
14. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
16. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
18. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
19. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
20. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
21. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
22. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
23. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
24. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
27. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
28. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
30. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197