KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 21.06.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 16.05.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 21.-40.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Osallistujat

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
2. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
3. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
4. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
5. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
6. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
7. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
8. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
9. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
12. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
14. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
17. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
18. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
19. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
21. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
22. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
23. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
24. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
26. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
28. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
29. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
30. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
31. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle


2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
2. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
3. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
5. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
6. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
7. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
9. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
10. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
11. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
12. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
13. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
14. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
16. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
17. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
19. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
20. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
21. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
22. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
23. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
26. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
27. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
29. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
31. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel