KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 20.06.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 16.05.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 21.-40.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Osallistujat

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
2. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
3. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
4. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
6. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
8. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
9. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
10. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
11. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
12. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
13. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
17. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
18. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
20. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
21. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
22. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
24. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
25. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
28. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
30. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
31. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth


2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
2. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
5. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
6. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
7. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
8. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
11. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
12. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
13. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
14. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
16. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
17. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
18. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
19. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
20. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
21. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
23. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
25. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
26. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
28. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
30. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
31. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103