KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 16.06.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 16.05.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 21.-40.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Osallistujat

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
3. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
4. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
5. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
8. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
9. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
11. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
12. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
16. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
17. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
18. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
19. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
20. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
21. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
22. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
23. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
24. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
25. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
26. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
28. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
29. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
30. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
31. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030


2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
2. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
3. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
4. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
5. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
6. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
7. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
8. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
9. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
10. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
12. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
13. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
14. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
15. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
17. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
18. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
19. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
21. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
22. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
25. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
26. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
30. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
31. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse