KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 15.06.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 16.05.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 21.-40.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla KRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Osallistujat

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
2. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
4. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
5. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
7. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
10. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
11. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
12. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
13. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
14. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
16. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
17. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
18. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
19. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
21. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
22. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
23. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
24. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
26. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
27. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
28. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
29. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026


2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
2. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
4. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
5. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
6. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini
7. Jannica (VRL-04799) - Sparrow Melody
8. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Celestial Cherryday
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
12. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
13. Jannica (VRL-04799) - A.D. Total Eclipse
14. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
15. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
16. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
17. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
20. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
21. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
22. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
25. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Elbereth
26. Jannica (VRL-04799) - A.D. Gwythyr VH19-023-0030
27. Kida (VRL-08368) - Pikkupellon Butterblow
28. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel
29. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
30. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
31. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025