KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 28.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
2. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
3. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
4. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
5. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
6. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
7. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
8. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
9. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
10. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
11. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
12. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
13. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
14. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
15. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
16. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
18. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
19. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
20. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
21. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
22. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
23. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
25. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
27. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
28. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
29. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
30. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
33. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
34. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
35. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
36. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
37. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
40. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
41. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
42. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
43. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
44. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
45. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
46. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
47. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
48. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
49. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
50. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
51. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
52. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
2. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
3. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
4. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
5. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
6. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
7. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
8. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
9. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
11. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
13. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
14. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
17. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
18. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
19. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
20. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
23. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
24. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
26. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
27. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
28. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
29. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
30. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
31. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
32. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
33. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
35. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
36. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
39. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
40. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
41. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
42. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
43. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
44. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
45. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
46. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
47. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
48. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
49. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
50. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
51. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
52. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom