KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 27.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
2. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
3. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
4. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
5. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
7. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
8. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
9. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
10. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
11. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
12. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
13. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
14. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
15. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
16. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
17. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
18. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
19. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
20. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
21. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
22. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
26. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
28. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
29. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
30. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
32. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
33. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
34. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
37. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
38. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
39. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
40. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
41. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
42. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
43. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
44. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
45. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
46. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
47. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
48. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
49. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
50. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
51. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
52. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
2. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
3. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
4. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
5. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
7. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
8. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
9. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
10. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
11. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
12. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
13. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
14. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
15. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
17. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
18. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
19. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
20. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
21. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
23. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
24. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
25. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
26. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
27. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
28. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
29. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
30. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
33. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
34. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
35. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
36. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
37. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
38. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
41. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
42. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
43. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
44. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
45. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
46. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
47. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
48. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
49. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
50. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
51. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
52. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025