KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 26.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
3. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
5. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
8. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
9. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
10. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
11. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
12. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
13. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
14. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
15. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
17. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
18. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
19. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
21. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
22. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
23. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
26. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
27. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
28. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
29. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
30. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
31. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
32. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
33. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
34. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
35. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
36. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
37. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
38. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
40. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
41. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
42. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
43. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
44. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
45. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
46. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
47. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
48. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
49. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
50. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
51. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
52. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
2. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
3. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
4. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
7. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
9. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
10. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
11. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
12. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
13. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
15. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
17. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
19. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
20. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
22. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
23. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
24. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
26. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
27. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
28. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
29. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
31. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
32. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
33. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
34. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
35. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
36. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
37. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
38. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
41. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
42. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
43. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
44. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
45. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
46. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
47. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
48. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
49. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
50. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
51. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
52. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037