KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 24.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
2. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
4. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
5. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
6. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
7. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
8. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
9. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
11. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
12. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
13. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
14. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
15. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
16. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
17. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
18. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
20. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
21. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
22. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
26. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
27. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
28. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
29. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
30. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
31. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
32. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
33. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
34. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
35. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
36. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
37. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
39. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
40. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
41. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
42. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
43. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
44. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
45. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
46. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
47. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
48. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
49. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
50. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
51. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
52. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
2. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
3. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
4. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
5. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
7. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
8. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
9. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
10. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
11. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
13. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
15. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
16. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
17. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
18. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
19. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
20. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
22. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
23. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
24. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
25. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
27. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
28. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
31. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
32. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
34. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
35. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
36. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
37. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
38. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
39. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
41. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
42. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
43. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
44. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
45. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
46. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
47. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
48. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
49. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
50. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
51. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
52. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160