KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 23.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
3. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
4. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
5. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
7. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
8. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
9. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
11. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
12. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
15. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
17. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
18. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
19. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
20. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
22. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
24. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
25. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
26. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
27. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
29. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
30. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
31. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
32. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
33. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
34. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
35. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
36. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
37. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
39. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
40. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
41. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
42. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
43. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
44. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
45. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
46. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
47. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
48. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
49. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
50. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
51. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
52. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
2. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
3. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
4. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
5. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
6. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
7. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
8. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
9. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
10. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
11. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
12. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
13. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
15. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
16. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
17. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
19. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
20. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
21. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
22. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
24. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
26. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
27. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
28. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
29. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
31. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
32. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
33. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
35. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
36. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
37. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
39. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
40. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
41. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
42. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
43. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
44. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
45. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
46. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
47. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
48. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
49. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
50. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
51. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
52. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103