KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 21.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
2. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
3. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
5. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
6. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
7. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
8. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
9. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
10. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
11. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
13. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
14. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
16. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
17. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
18. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
19. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
21. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
22. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
24. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
25. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
26. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
28. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
29. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
30. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
31. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
32. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
33. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
34. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
35. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
36. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
37. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
41. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
42. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
43. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
44. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
45. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
46. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
47. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
48. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
49. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
50. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
51. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
52. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
2. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
3. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
6. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
7. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
8. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
9. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
10. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
11. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
13. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
14. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
15. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
17. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
18. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
19. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
20. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
21. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
22. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
24. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
25. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
26. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
27. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
28. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
29. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
30. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
31. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
32. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
33. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
34. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
35. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
37. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
38. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
39. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
40. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
41. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
42. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
43. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
44. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
45. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
46. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
47. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
48. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
49. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
50. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
51. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
52. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103