KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 18.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
2. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
3. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
4. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
5. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
6. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
8. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
9. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
10. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
11. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
12. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
13. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
14. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
15. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
17. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
18. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
21. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
22. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
23. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
24. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
25. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
26. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
27. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
28. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
29. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
30. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
34. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
35. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
36. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
37. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
38. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
39. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
40. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
41. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
42. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
43. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
44. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
45. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
46. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
47. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
48. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
49. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
50. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
51. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
52. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
3. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
6. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
7. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
8. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
9. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
10. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
11. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
12. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
14. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
15. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
16. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
17. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
19. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
20. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
21. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
22. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
23. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
24. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
25. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
26. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
27. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
28. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
29. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
30. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
31. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
32. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
34. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
35. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
36. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
37. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
38. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
39. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
41. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
42. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
43. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
44. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
45. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
46. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
47. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
48. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
49. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
50. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
51. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
52. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora