KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 15.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
2. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
3. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
4. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
6. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
7. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
9. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
11. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
12. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
13. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
14. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
15. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
16. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
19. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
20. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
21. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
22. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
23. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
26. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
27. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
28. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
29. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
30. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
31. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
32. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
33. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
34. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
35. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
36. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
37. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
38. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
39. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
40. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
41. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
42. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
43. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
44. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
45. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
46. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
47. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
48. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
49. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
50. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
51. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
52. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
2. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
3. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
4. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
5. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
6. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
7. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
8. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
9. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
12. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
13. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
14. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
17. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
18. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
19. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
20. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
21. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
22. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
23. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
24. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
25. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
26. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
27. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
28. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
29. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
32. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
33. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
34. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
35. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
36. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
38. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
39. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
40. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
41. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
42. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
43. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
44. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
45. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
46. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
47. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
48. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
49. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
50. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
51. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
52. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001