KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 14.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
2. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
3. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
5. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
7. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
9. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
11. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
12. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
13. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
14. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
15. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
16. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
17. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
18. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
20. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
21. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
23. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
24. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
25. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
26. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
27. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
29. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
30. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
32. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
33. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
34. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
35. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
36. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
37. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
38. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
39. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
40. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
41. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
42. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
43. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
44. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
45. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
46. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
47. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
48. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
49. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
50. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
51. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
52. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
2. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
3. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
4. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
5. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
6. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
7. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
10. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
11. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
12. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
13. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
14. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
15. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
16. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
17. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
18. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
19. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
20. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
21. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
24. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
25. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
26. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
27. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
28. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
29. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
31. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
32. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
33. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
35. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
36. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
37. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
40. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
41. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
42. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
43. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
44. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
45. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
46. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
47. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
48. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
49. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
50. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
51. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
52. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025