KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 13.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
3. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
4. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
5. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
7. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
8. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
9. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
10. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
11. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
12. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
13. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
15. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
16. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
17. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
18. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
19. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
20. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
21. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
22. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
24. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
25. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
26. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
27. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
28. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
31. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
32. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
33. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
35. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
36. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
37. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
38. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
39. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
40. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
41. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
42. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
43. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
44. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
45. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
46. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
47. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
48. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
49. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
50. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
51. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
52. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
2. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
3. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
4. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
5. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
6. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
8. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
9. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
10. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
11. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
13. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
15. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
18. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
19. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
20. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
21. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
22. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
23. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
24. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
25. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
26. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
27. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
28. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
29. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
30. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
31. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
32. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
33. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
34. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
35. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
38. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
40. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
41. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
42. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
43. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
44. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
45. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
46. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
47. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
48. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
49. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
50. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
51. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
52. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055