KRJ:n alaiset koulukilpailut welshponeille 11.04.2019

Kilpailupaikkana ja järjestänä Pikkupelto, ensimmäinen luokka starttaa maneesissa klo 10.00
Vastuuhenkilönä Uppe (VRL-11253) / sarapiippola@gmail.com
Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.04.2019

Kilpailuinfo osallistujille:

- Kilpailut ovat avoinna vain welshponeille (A, B, C, D & PB)
- Jokaiseen luokkaan otetaan max. 100 osallistujaa
- Enintään 10 welshponia / ratsastaja / luokka
- Yksi hevonen enintään kahteen luokkaan
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen
- Seura ja hevosen VH-numero vapaaehtoinen

Ilmoittautuminen yhdellä viestillä kutsuihin 01.-20.php:

Osallistumiset mailitse sarapiippola@gmail.com otsikolla PikkupeltoKRJ:

Luokka/luokat (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi VH-numero

Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Luokat


Ilmoittautuneet

1. helppo A (avoin welshponeille)

1. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
2. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
3. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
4. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
5. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
6. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
7. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
8. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
11. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida
12. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
14. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
15. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
16. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
17. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
18. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
19. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
20. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
22. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
23. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
24. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
25. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
27. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
29. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
30. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
31. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
32. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
33. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
35. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
36. Tuulia T. (VRL-00084) - HH's El Diamante VH13-024-0186
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Adwr Disgleirio VH06-024-4783
38. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
39. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
40. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
41. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
42. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aethnen VH14-022-0157
43. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
44. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
45. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
46. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
47. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
48. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
49. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
50. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
51. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
52. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
2. helppo A (avoin welshponeille)

1. birdie (VRL-14733) - Fern Navidad VH18-023-0065
2. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
4. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
5. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
6. Jannica (VRL-04799) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
7. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005
8. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwenlyn Brii VH15-026-0001
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
11. Elli L. (VRL-14207) - Afterlife Dael VH18-026-0106
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
13. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Red Poppy VH16-022-0106
14. birdie (VRL-14733) - A.D. Bulletproof VH18-023-0063
15. Sonja (VRL-11911) - Cedion Crisiant Aldyth VH17-022-0018
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
17. birdie (VRL-14733) - Fern Farewell VH18-023-0057
18. Jannica (VRL-04799) - Vinhan Chantelle VH17-022-0025
19. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
22. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael
23. Sonja (VRL-11911) - A.D. Amelina VH17-026-0025
24. Jannica (VRL-04799) - Blackwoods Rubini VH14-023-0020
25. birdie (VRL-14733) - A.D. Ghostly Time VH19-022-0002
26. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Casper
27. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
28. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer
29. Uppe (VRL-11253) - Vwyllen Merida
30. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Miss Macy VH17-022-0092
31. Sonja (VRL-11911) - Llygedyn Maeres VH15-026-0039
32. Jannica (VRL-04799) - Llygedyn Gwallter VH15-026-0104
33. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
34. Elli L. (VRL-14207) - Siana Redwick VH17-026-0142
35. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Seabreeze
36. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
37. Sonja (VRL-11911) - A.D. Angwyn VH17-022-0008
38. Elli L. (VRL-14207) - Brunnby Pantheon VH16-022-0070
39. Sonja (VRL-11911) - Arian Aflonydd VH17-026-0088
40. Jannica (VRL-04799) - Criallt Mordeithwr VH14-026-0046
41. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
42. Jannica (VRL-04799) - Le Petit Blanc MPB VH15-023-0103
43. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
44. Tuulia T. (VRL-00084) - Daearbel Dawn VH15-026-0093
45. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen
46. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160
47. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Meriadoc VH16-025-0019
48. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
49. Elli L. (VRL-14207) - Pikkupellon Cherries Jubilee VH18-026-0172
50. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
51. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Blackhawk VH19-026-0009
52. Jannica (VRL-04799) - Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055