VSN Näyttelyt

Näyttelypäivä: 14.06.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 12.06.2016
Järjestyspaikka: Le Château de Raconteur
Vastuuhenkilö: Kiiskinen VRL-01811

Jokaiseen luokkaan otetaan 12 osallistujaa
Omistaja voi tuoda yhteen luokkaan 2 hevosta
Sama hevonen voi osallistua vain yhteen luokkaan (pl. lk 6-7)
Kilpailut ovat avoimet valokuvallisille hevosille

Osallistumiset osoitteeseen virtuaali@tunturiponi.net otsikolla VSN 12, alla olevassa muodossa
Järjestäjä pidättää oikeuden siirrellä hevosia tarvittaessa toiseen luokkaan tasatakseen osallistujamääriä

<a href="http:// alkuinen osoite">Hevosen virallinen nimi</a> - Esittäjä

00. Show Winner-luokka (ei osallistumisia)

01. Selle Françaisit, tuom. dookie
02. Selle Françaisit, tuom. dookie
03. Selle Françaisit, tuom. dookie
04. Selle Françaisit, tuom. dookie

05. Trakehnerit, tuom. dookie

06. Ratsastusluokka (kaikki pv:t), tuom. dookie
07. Ratsastusluokka (kaikki pv:t), tuom. dookie

Osallistujalista

Show Winner-luokka
SW1 Crampton Armand - Ghousti X (4½-4½-5-4-4-4-4-3½-4-4=41,5p)
SW2 Isla du Roch - VRL-01811 (4-4-5-4½-4-3½-4-4-4-4=41p)
SW3 Bonbon du Roch - VRL-01811 (4½-4-4½-4-4-4-4-3½-4-3½=40p)
SW4 Les Granits - VRL-01811 (4½-4-4-3½-4-4-4-4-4-4=40p)
SW5 Lyric - Stall Katina (4-4-4-4½-3½-4-4-4-4-4=40p)

Reserve Champion -palkitut
RCH Bergerac du Roch - VRL-01811 (4½-4-5-4-4½-4-4-3½-3½-3½=40,5p)
RCH Cranleigh Absolon - VRL-08368 (4-4-4½-4-4-4½-4-4-3½-3½=40p)
RCH Prédateur du Roch - VRL-01811 (4-4-4-4-4-4-4-4-3½-4=39,5p)
RCH Egoiste du Roch - VRL-01811 (4-4½-4½-4-4-4-3½-4-3½-3½=39,5p)
RCH Tranchant - Ghousti X (4-4½-3½-4-4-4-3½-4-4-4=39,5p)
RCH Nouvion Aimé - VRL-08368 (4-4-4-4-4-4-4-3½-3½-4=39p)
RCH Cataleya du Roch - VRL-05706 (4-4-4½-4-4-3½-4-3½-4-4=39,5p)
RCH Caol de Vallée - VRL-10878 (4-4-4-4-4-4-4-4-3½-4=39,5p)
RCH Nuit Ombre - Ghousti X (4-4-4-4-4-4-3½-3½-4-4=39p)
RCH Singapura du Roch - VRL-01811 (4-4½-4-4-4½-4-4-3½-4-4=40,5p)
RCH Colombard du Roch - VRL-05706 (4-4-4-4-4-4½-4-4-4-4=40,5p)
RCH Cavalier de Vent - Ghousti X (4-4-3½-4-3½-3½-4-4-4-3½=38p)
RCH Everhart - VRL-01811 (4-4-4-4-4-4-4-3½-4-3½=39p)
RCH C'est Commage - Pierre (4-4-3½-3½-3½-4-4½-4-4-4=39p)
RCH HRW Rosenkrantz - VRL-01811 (3½-4-4½-4-4-4-3½-3-3½-4=38p)

Overall Champion: Xylon Skender - yersinio (4½-4½-2½-4-4=19,5p)
Ratsastusluokat
Ridden CH Xylon Skender - yersinio (4½-4½-2½-4-4=19,5p)
Ridden CH Scaon Vermilion - VRL-01811 (4-4-2½-4-5=19,5p)
Ridden RCH Galabre du Roch - VRL-01811 (3½-4½-3½-4-4=19,5p)
Ridden RCH Oldsfell's Alivia - yersinio (5-4-2½-4-3½=19p)


01. Selle Françaisit (6/12) CH Crampton Armand - Ghousti X (4½-4½-5-4-4-4-4-3½-4-4=41,5p) RCH Bergerac du Roch - VRL-01811 (4½-4-5-4-4½-4-4-3½-3½-3½=40,5p) RCH Cranleigh Absolon - VRL-08368 (4-4-4½-4-4-4½-4-4-3½-3½=40p) RCH Prédateur du Roch - VRL-01811 (4-4-4-4-4-4-4-4-3½-4=39,5p) 5. Fronton du Roch - Ninni H. (4-4-4-3½-4-4-3½-4-3½-4=38,5p) 6. Couronne de Vallée - VRL-10878 (4-4-3½-4-3½-4-4-3-4-3½=37,5p) 02. Selle Françaisit (6/12) CH Bonbon du Roch - VRL-01811 (4½-4-4½-4-4-4-4-3½-4-3½=40p) RCH Egoiste du Roch - VRL-01811 (4-4½-4½-4-4-4-3½-4-3½-3½=39,5p) RCH Tranchant - Ghousti X (4-4½-3½-4-4-4-3½-4-4-4=39,5p) RCH Nouvion Aimé - VRL-08368 (4-4-4-4-4-4-4-3½-3½-4=39p) 5. Bastin du Roch - Ljusia (4-4-4-3½-4-4-4-4-3½-4=39p) Deniel - Dimma HYL. Omistaja ei täsmää 03. Selle Françaisit (6/12) CH Les Granits - VRL-01811 (4½-4-4-3½-4-4-4-4-4-4=40p) RCH Cataleya du Roch - VRL-05706 (4-4-4½-4-4-3½-4-3½-4-4=39,5p) RCH Caol de Vallée - VRL-10878 (4-4-4-4-4-4-4-4-3½-4=39,5p) RCH Nuit Ombre - Ghousti X (4-4-4-4-4-4-3½-3½-4-4=39p) 5. Robillard du Roch - VRL-01811 (4-4-4-4-3½-4-4-4-3½-4=39p) 6. Hématite Prime - Pierre (4-4-3½-4-4-4-3½-4-3½-3½=38p) 04. Selle Françaisit (6/12) CH Isla du Roch - VRL-01811 (4-4-5-4½-4-3½-4-4-4-4=41p) RCH Singapura du Roch - VRL-01811 (4-4½-4-4-4½-4-4-3½-4-4=40,5p) RCH Colombard du Roch - VRL-05706 (4-4-4-4-4-4½-4-4-4-4=40,5p) RCH Cavalier de Vent - Ghousti X (4-4-3½-4-3½-3½-4-4-4-3½=38p) 5. Devinette de Vallée - VRL-10878 (3½-4-4½-4-4-4-3½-3-3½-4=38p) 6. Spessartine RA - Pierre (3½-3½-4-3½-4-4-3½-3-3½-3=35,5p) 05. Trakehnerit (10/12) CH Lyric - Stall Katina (4-4-4-4½-3½-4-4-4-4-4=40p) RCH Everhart - VRL-01811 (4-4-4-4-4-4-4-3½-4-3½=39p) RCH C'est Commage - Pierre (4-4-3½-3½-3½-4-4½-4-4-4=39p) RCH HRW Rosenkrantz - VRL-01811 (3½-4-4½-4-4-4-3½-3-3½-4=38p) 5. Running Madman - Hamzi (3½-4-4-4-4-3½-3½-3½-4-4=38p) 6. Fransdelight - Ninni H. (4-4-4-3-3½-4-3½-4-3½-4=37,5p) 7. Oldfinion Edlyn - yersinio (4-4-3½-4-4-3½-4-3½-3-3½=37p) 8. Everlast Thrill - Sani (4-4-3½-4-4-4-3½-3½-3-3½=37p) 9. Milandra LM - Dimma (3½-4-3½-3½-4-4-4-4-3½-3=37p) 10. Frozen Circus - Dimma (3½-3½-4-3½-4-4-3½-3-3½-3=35,5p) 06. Ratsastusluokka (kaikki pv:t) (12/12) Ridden CH Xylon Skender - yersinio (4½-4½-2½-4-4=19,5p) Ridden RCH Galabre du Roch - VRL-01811 (3½-4½-3½-4-4=19,5p) 3. Silverbrand Verity - Miltsu (3½-4-2½-4-4½=18,5p) 4. Marloo RA - VRL-01811 (4½-4-2½-4½-2½=18p) 5. Lost Liberation F - Pierre (4½-4-2½-4-3=18p) 6. Rosé Touch RS - Mandelbacke (4-3½-2½-4-4=18p) 7. Suprant Leodian - yersinio (4½-4-2½-4-2½=17,5p) 8. Hustler - Christine (4-4-2½-4½-2½=17,5p) 9. Elburn Cinnamon Rage - Pierre (4-4-2½-3½-2½=16,5p) 10. Grey Light HA - Miltsu (3½-4-2½-4-2½=16,5p) 11. Frozen Circus - Dimma (3½-3½-2½-3½-2½=15,5p) 12. Milandra LM - Dimma (3½-3-2½-3½-2½=15p) 07. Ratsastusluokka (kaikki pv:t) (12/12) Ridden CH Scaon Vermilion - VRL-01811 (4-4-2½-4-5=19,5p) Ridden RCH Oldsfell's Alivia - yersinio (5-4-2½-4-3½=19p) 3. Gravallo - VRL-01811 (4-4-2½-4-4½=19p) 4. Zirilla SAND - Mandelbacke (4½-4½-2½-3½-3½=18,5p) 5. Crayon Naomi - Miltsu (4½-4½-2½-4-2½=18p) 6. Oldfinion Lorena - yersinio (4-3½-2½-3½-3½=17p) 7. Alethia v. Corbeau - alex. (4-4-2½-3½-2½=16,5p) 8. Soul Syndicate NON - Pierre (4-4-2½-3½-2½=16,5p) 9. Elburn Rum Parody - Pierre (3½-4-2½-4-2½=16,5p) 10. Albuquerque Hexen - Miltsu (3½-4-2½-3½-2½=16p) 11. Northiem LM - Dimma (4-4-2½-2½-2½=15,5p) Unterdruck - Dimma HYL. Luokkaan vaadittavaa kuvaa ei ole (suojat ja pintelit kielletty)